Криворізькі чиновники планують замовити ремонт контейнерних систем «наближеній» фірмі

8 березня Департамент розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міськради оголосив тендер на послуги з поточного ремонту контейнерних систем для розміщення контейнерів для збору твердих побутових відходів. Про це повідомляє ГО «Криворізький центр розслідувань». 

Переможцем закупівлі став ФОП Віталій Маслов, який запропонував за ці послуги майже 2,9 млн грн. 

Дешевшу пропозицію від ФОП Кривошеєв Юрій Олександрович чиновники відхилили через помилки у документації. Юрій Кривошеєв був керівником ТОВ «Сервисбуд», що спеціалізується на ремонті й технічному обслуговуванні машин та устаткування. Серед власників фірми перебував Сергій Смєлий – ексрегіонал та, як подейкують, колишній водій Юрія Вілкула, нині один з власників керуючої компанії «Житлосервіс-КР», його дружина також є одним з власників таких керуючих компаній як «Уют-2011», «Сітісервіс-КР». 

Хто заробляє на «приватних ЖЕКах» СВОЇ розповідали ось у цьому розслідуванні. 

ФОП Віталій Маслов зареєстровано у 2021 році. Підряд на ремонт контейнерних систем – це його перша перемога, причому дуже коштовна – майже на 3 мільйони.

У минулі роки ці контейнерні системи і ремонтував Іван Маслов. Можна припустити, що це син Віталія Маслова. З 2019 року Департамент розвитку інфраструктури міста був його основним замовником та перерахував 26-річному хлопцю мільйони гривень за послуги. 

За інформацією видання «Наші Гроші. Регіон», Іван Маслов є племінником Андрія Богатирьова, депутата Дніпропетровської обласної ради. Богатирьов починав політичну кар’єру в «Партії регіонів», потім вступив до лав партії «Опозиційний блок». Тепер доєднався до партії Блок Вілкула «Українська перспектива».

Нагадаємо, директор Департаменту розвитку інфраструктури міста Іван Карий проходив по справі, пов’язаній з розтратою бюджетних коштів, виділених для проведення ремонтів з відновленням контейнерних майданчиків.

March 29, 2023

Пошукаємо?