Вiдео

«Житлосервіс-КР» замінив труби у підвалі по Гагаріна, 21, але тільки на паперах. Насправді ж комунікації залишилися тими самими – старими, іржавими та аварійними.

Кривий Ріг відзначив 78-му річницю визволення від нацистських загарбників
22 лютого містяни поклали квіти на Алеї Героїв та до монументу Перемоги біля Георгіївської дзвіниці.


Офіційно: всього у Кривому Розі 13 автомийок. Це інформація від міськвиконкому. Здивовані? Лише за Волгоградською нарахуєте більше? Ми теж!

Мешканці будинку на вулиці Криворіжсталі, 46 замерзають – у їхніх квартирах практично немає тепла. Але за послугу «Тепломережі» вони сплачують на повну.

Двоє дівчат вирішили перейти водойму неподалік «Сонячної галереї» слизькою трубою. В результаті обидві впали та провалилися під лід. Одну дитину встигли врятувати перехожі, а друга дівчинка пішла під воду одразу. Через дві години водолази витягли тіло дитини.

На вечірньому Бульварі прорвало трубу опалення. Два місяці мешкнці просили підприємство усунути проблему, але марно. Люди звернулися до СВОЇХ і не помилилися.

Обережно: рецепт! СВОЇ зловили нарколога на торгівлі рецептами та здали його поліції. Лікар необґрунтовано призначив димедрол та зопіклон залежному, який перебуває на метадоновій програмі. Це протипоказано медичними протоколами і може призвести до передозування.

У будинку на вулиці Криворіжсталі затопило підвал. Води майже по коліна. Мешканці будинку зверталися до міськводоканалу та «Сітісервісу», але в обох службах відповідальність перекладали один на одного.

Поиск.