З вікна лікарні №16 у Кривому Розі вистрибнув пацієнт із COVID-19
Вранці 29 листопада із вікна 8 поверху лікарні №16 вистрибнув пацієнт. За попередньою інформацією, чоловік був хворий на COVID-19. Корпус, де все сталося, знаходиться на вулиці Мусоргського, 32а.
Відомо, що померлому було 64 роки. На місці працюють патрульні.
ОНОВЛЕНО: За словами головного лікаря, загиблий мав хронічну енцефалопатію на тлі генералізованого атеросклерозу. Це захворювання призводить до поведінкових порушень.



November 29, 2021