Вiдео

Хто зі СВОЇх більше всіх говорить? Хто часто губить речі на зйомці? Хто розмовляє так, що потрібен перекладач на «людську» мову? Як подружжю працюється на одній роботі? Хто зі СВОЇх найпопулярніший і його впізнають на вулицях? А хто цього зовсім не хоче?

Відверто відповідаємо!

Лиман – зруйновано щонайменше на 75%. Комунікації водо- газо- та електропостачання – знищені. Наразі з більше ніж 20 тисяч населення, у місті залишилося трохи менше 1000 людей. СВОЇ змогли потрапити до Лиману на 5й день після деокупації.

Високопілля на Херсонщині – повністю очищене від непроханих гостей з ерефії. Що розповідають про «руськіх асвабадітєлєй» люди, які півроку жили під окупацією?

Ізюм опинився на межі справжньої гуманітарної катастрофи. Тут немає світла та води, а крамниці, заправки і супермаркети – не працюють. СВОЇ разом з волонтерами завітали до деокупованого міста. 

Криворізькі волонтери перетворюють старенькі «Жигулі» на справжні бандеромобілі, які оснащують кулеметами, мінометами та навіть джавелінами

Як влаштований ринок комунальних послуг у Кривому Розі? Кому насправді ми платимо свої 300 гривень на місяць? По фактах розповідають СВОЇ

Як спортсмени перетворилися на хіміків-чарівників, які рятують життя захисників України – дивіться у новому випуску «Військових буднів».

СВОЇ провели ціле добове чергування з надзвичайниками на межі з Херсонщиною, але зйомки випуску зі співробітниками ДСНС затягнулися більше, ніж на тиждень

Пошукаємо?