135 день війни: ворог обстріляв Криворізький район, ЗСУ відбили штурми на Харківському й Слов’янському напрямках

Станом на ранок 8 липня українська авіація та ракетно-артилерійські підрозділи продовжують бити по скупченнях живої сили, військової техніки та складах боєприпасів російських окупантів. Про це повідомляє Генштаб. 

У Чернігівській області противник обстріляв з артилерії та мінометів Михальчину Слободу. 

На Харківському напрямку українські воїни придушили спробу ворожого штурму в бік Дементіївки. Окупанти продовжують оборонятися. Вони обстріляли із артилерії, реактивних систем залпового вогню і танків Харків, Микільське, Леб’яже, Уди, Дементіївку, Верхній та Старий Салтів, Петрівку, Руські Тишки та Байрак. Завдали авіаудару неподалік Петрівки.

На Слов’янському напрямку біля Богородичного наші захисники завдали ворогу втрат під час його спроби наступу та відкинули окупантів назад. Окупанти обстріляли із артилерії різних калібрів Волобуївку, Хрестище, Гусарівку, Чепіль, Мазанівку, Долину, Червоне, Дібрівне, Богородичне та Адамівку.

На Краматорському напрямку ворог наступав на Верхньокам’янське, мав частковий успіх. Окупанти обстрілювали околиці Сіверська, Григорівки, Білогорівки, Золотарівки, Серебрянки, Верхньокам’янського, Званівки та Роздолівки. 

На Бахмутському напрямку окупанти наступають в бік Веселої Долини та Спірного, бойові дії тривають. Противник обстріляв Бахмут, Спірне, Івано-Дар’ївку, Берестове, Покровське, Вершину, Володимирівку, Опитне, Торецьк, Зайцеве, Кодему, Клинове та Нью-Йорк. Завдав авіаційних ударів поблизу Вершини та Вуглегірської ТЕС. 

На Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках тривають перестрілки вздовж лінії зіткнення із мінометів, танків, ствольної та реактивної артилерії. Ворог завдав авіаударів неподалік Василівки, Авдіївки, Новоселівки, Веселого та Новомихайлівки.

На Південнобузькому напрямку окупанти намагаються стримати наступ ЗСУ. Застосовують артилерію вздовж лінії зіткнення для сковування дій наших військ.

Кривий Ріг

Вранці окупанти знову обстріляли Криворізький район. У Апостолівській громаді в селі Новосеменівка від вибухової хвилі вилетіли шибки у будинку. В Зеленодольську ворог поцілив у дачний масив та парк. Попередньо люди не постраждали. 

Міжнародна реакція

Литва надіслала Україні Bayraktar, гроші на який збирала вся країна.

July 8, 2022

Пошукаємо?