54 день війни: ворог продовжує обстріли околиць Криворізького району, намагається атакувати на Донеччині і взяти Маріуполь

В Україні розпочалася 54 доба героїчного протистояння російським окупантам. За інформацією Генштаба, збройні сили російської федерації завершують створення наступального угруповання на Сході. І продовжують авіаобстріли по об’єктах критичної інфраструктури.

Волинський і Поліський напрямок

Ознак формування наступальних угруповань не виявлено. З території республіки білорусь російські війська вивозять залізничним транспортом пошкоджену бронетехніку збройних сил російської федерації.

Сіверський напрямок

Ворог здійснює посилений контроль ділянок кордону, обладнує позиції у пунктах пропуску Брянської та Курської областей. Можливо буде залучати диверсійно-розвідувальні групи.

Слобожанщина

Окупанти продовжують часткове блокування Харкова та намагаються стріляти по нашим військам. Крім того, ворог провів розвідку боєм у районах населених пунктів Заводи, Дмитрівка та Дібровне. Успіху не мав, зазнав втрат і відійшов.

На Донецькому і Таврійському напрямках противник відновлює боєздатність і поповнює запаси. Російські окупанти продовжують обстріли Сіверського і Покровського.

Основні зусилля ворог зосереджував в районах населених пунктів Лиман, Кремінна, Попасна та Рубіжне, намагався встановити повний контроль над містом Маріуполь. Проводив наступальні дії на Сєверодонецькому, Попаснянському та Запорізькому напрямках.

Противник безуспішно намагався закріпитись в районах населенних пунктів Кремінна та Рубіжне. Здійснював штурмові дії в районах населених пунктів Новотошківське, Попасна, Авдіївка та Мар’їнка. Успіху також не мав.

На Південнобузькому напрямку ворог основні зусилля зосереджує на утриманні займаних позицій, продовжує обстріли наших військ у напрямках на Миколаїв та Олександрівка. В 16-те ЗСУ розбили техніку противника у Чорнобаївці.

Очікується, що противник буде виходити на адміністративні кордони Херсонської області.

Кривий Ріг

Ворог обстріляв територію Криворізького району. Внаслідок цього загинув 59-річний мешканець Мар’янського. Також є руйнування житлових і сільгосп будівель.

 

 

Всього на території України залучено 87 батальйонних тактичних груп противника.

На території Донецької та Луганської областей нашими військовими за минулу добу відбито дванадцять атак ворога, знищено десять танків, п’ятнадцять одиниць броньованої та п’ять одиниць автомобільної техніки, а також п’ять артилерійських систем противника.

Повітряні сили уразили один літак, три вертольоти та один БПЛА окупантів.

17 квітня вперше з початку війни в Україну повернулося більше людей, ніж виїхало – 22 тисячі проти 19 200, що покинули країну.

April 18, 2022

Пошукаємо?