«АрселорМітал Кривий Ріг» планує запустити шосту доменну до 11 квітня

Інформацію про запуск шостої доменної печі опублікували на сторінці підприємства. Роботи вже розпочаті.

«АрселорМітал» частково поновлює виробництво, зокрема і роботу шостої доменної печі. Її обіцяють запустити до 11 квітня. Для цього на підприємство приїхав генеральний директор компанії Мауро Лонгобардо.

«У той час як новини про відступ росіян дуже тішать, немає чіткого розуміння, наскільки це суттєво або скільки може тривати ця війна. З історії ми бачимо, що висновки робити ще зарано, тільки час покаже, коли і як закінчитися цей конфлікт. Але ми розуміємо, що у разі довгої війни просте припинення роботи не допоможе Україні. Країна та її народ повинні мати надію та віру в те, що підприємство може продовжувати роботу, може виробляти продукцію та може забезпечувати своїх працівників роботою та коштами для існування», – зазначають на сторінці промгіганта.

Також на підприємстві повідомили, що 1200 співробітників встали на захист нашої Батьківщини проти російських окупантів. На жаль, троє загинуло. Крім того, «АрселорМітал» виділяє кошти на гуманітарну допомогу – вже понад один мільйон доларів США.

April 7, 2022

Пошукаємо?