«АрселорМіттал Кривий Ріг» готується до запуску доменної печі №6

Відновлення роботи печі проходитиме у кілька етапів. Про це підприємство повідомляє на своїй офіційній сторінці у соцмережі. Запуск шостої доменної може статися вже у квітні.

Головне від чого залежить відновлення роботи печі – це ситуація на фронті. Якщо не буде загострення військових дій та блокади сировини, то все відбудеться вже у квітні, а значить, багато співробітників заводу зможуть повернутися до роботи.

«Збройні Силі України захищають нас від воєнних нападів, а наше завдання – зберегти робочі місця, захистити наш завод та повернути його до повноцінної життя якнайшвидше. Країні потрібно, щоб ми відновили виробництво та експорт та знову вносили наш значний внесок у економічний розвиток України», – сказав Мауро Лонгобардо, гендиректор «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Крім цього, підприємство планує переорієнтувати перевезення вантажу на залізничне сполучення, адже порти Одеси та Миколаєва заблоковані. Ще один виклик, з яким зіткнувся промгігант – це постачання вугілля. Їх теж намагаються налагодити якнайшвидше.

March 31, 2022

Пошукаємо?