Аварійний перехід на 95-му кварталі відремонтує фірма з Дніпра за 57 мільйонів гривень

Капітальний ремонт підземного переходу виконуватиме компанія «РЕСУРС-МОНОЛІТ» за 57 399 600 гривень. Підсумки електронних торгів опублікували на сайті Prozorro.

Із дніпровською фірмою готується укласти договір замовник робіт – департамент капітального будівництва виконкому Криворізької міськради.

Після ремонту у переході на 95-му мають з’явитися підйомники для маломобільних містян, навіси, скляні двері, туалет, система відеоспостереження, кімната для охорони та насосна. Роботи планують закінчити до 20 грудня 2022 року.

Компанія «РЕСУРС-МОНОЛІТ» вперше виграє підряд у Кривому Розі. За 17 років з моменту реєстрації вона провела 22 будівництва та ремонту у Синельниковому, Жовтих Водах, Царичанці, Павлограді та інших населених пунктах Дніпропетровської області на понад 180 мільйонів гривень.

Зазначимо, проєкт капітального ремонту пішохідного переходу на 95-му кварталі розробляла дніпровська фірма «СІМ ПРОЕКТ» за понад мільйон гривень.

Нагадаємо, після реконструкції пішохідного переходу на Лермонтова, яка коштувала місту понад 27 мільйонів гривень, не працюють підйомники для людей з інвалідністю.

February 4, 2022

Пошукаємо?