Бандитизм і торгівля наркотиками: у Кривому Розі судитимуть «смотрящого» за «бубликом»

Громадянин Вірменії знову постане перед судом. Ув’язнений відбував довічний термін у Криворізькому закладі виконання покарань №3 за розстріл господаря будівельного торговельного центру у столиці, тепер кілера звинувачують у поширенні злочинного впливу на засуджених та торгівлю наркотиками. Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань.

За даними слідства, громадянин Вірменії завоював авторитет серед засуджених, що дало йому змогу встановити в установі закони злочинного світу. Він вирішував конфлікти серед ув’язнених, змушував їх грати у азартні ігри. Через довірених осіб організував на території установи наркоторгівлю та збирання грошей для «общака».

За поширення злочинного впливу «смотрящого» за криворізьким «бубликом» судитимуть за частиною 2 статті 255-1 Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Щоб припинити бандитизм у «бублику», «смотрящого» етапували до виправної установи іншої області.

Досудове розслідування провели співробітники Нацполіції Дніпропетровської області за підтримки Управління стратегічних розслідувань в області.

January 20, 2022

Пошукаємо?