Через артобстріл біля Авдіївки загинув воїн з Кривого Рогу Ігор Дорошенко

7 квітня перестало битися серце захисника України, прохідника дільниці №10 шахти «Криворізька» Ігоря Дорошенка. Трагічку звістку повідомила пресслужба Криворізького залізорудного комбінату.

Ігор Володимирович здобув вищу освіту у Криворізькому технічному університеті. З 1997 до 1999 року проходив строкову службу, потім два роки за контрактом.

З 2002 працював на «АрселорМіттал» (тоді ще «Криворіжсталь» – ред.) підземним гірником дільниці №8 (гірничопідготовчих робіт) шахти ім. Артема. Досконало опанувавши гірничу справу, обіймав посаду прохідника.

У 2005 перейшов на КЗРК, де працював прохідником дільниці №6 шахти «Криворізька». Був інструктором з виробничого навчання на дільниці №9. Згодом пішов на дільницю №10 (нарізних робіт).

10 березня 2022 його було мобілізовано до лав ЗСУ. Був кулеметником 1-го стрілецького відділення 2-го стрілецького взводу 2-ї стрілецької роти військової частини А4067.

5 квітня 2023 під час виконання бойового завдання в районі Авдіївки Донецької області отримав тяжкі поранення через артобстріл зс рф. Солдата евакуювали до Дніпра, лікарі боролися за його життя, але серце не витримало.

Ігорю Дорошенку було 47 років. Без чоловіка залишилася дружина Наталя Петрівна, без батька син Денис.

Редакція СВОЇх висловлює щирі співчуття рідним захисника.

Вічна пам’ять Герою!

 

April 11, 2023

Пошукаємо?