Депутат-стоматолог Дмитро Ніконенко не з’явився до суду у справі про п’яну їзду

Засідання мало відбутися 18 лютого об 11:00 у Саксаганському суді. Справа стосувалася водіння у нетверезому вигляді. Проте Дмитро Ніконенко на нього не прийшов і навіть не повідомив про це суд.

Дмитро Ніконенко – керівник стоматології №7 та районний депутат від «Блоку Вілкула», кілька разів траплявся патрульним у стані алкогольного сп’яніння. У грудні минулого року Саксаганський суд розпочав слухання щодо одного з таких епізодів.

Незважаючи на це, головний лікар знову потрапив у поле зору патрульних поліцейських. 10 лютого його зупинили на Kia Sorento по вулиці Кокчетавській із явними ознаками алкогольного сп’яніння. Ескулап зачинився в машині, відмовлявся проходити медогляд, ховався від журналістів за деревом, але викликав драйвера, який відвіз його додому. На головлікаря знову склали протокол за статтею 130 КУпАП за їзду у нетверезому стані.

Зазначимо, підлеглі Ніконенко близько чотирьох місяців не отримували зарплати, а сам депутат-стоматолог пересувається містом на незадекларованому автомобілі.

February 18, 2022

Пошукаємо?