Депутати Фастовець та Векленко збираються поквитатися з журналістами «СВОЇХ», – Олексій Таймурзін

Депутати міської ради від «Слуг народу» – голова фракції Олександр Фастовець та Денис Векленко, збираються помститися журналістам, які зняли на відео свавілля, яке відбувалося на сесії 21 грудня. Про це повідомляє криворізький блогер та засновник видання «СВОЇ» Олексій Таймурзін.

За словами Олексій Таймурзіна, депутати Фастовець та Векленко вирішили помститися журналістам після сесії у Криворізькій районній раді, на якій обговорювалося питання передачі 5000 гектарів державної землі. «СВОЇ» першими чесно і не ангажовано опублікували відео з вибиванням дверей, бійками, в яких брали участь криворізькі слуги, зламаними мікрофонами та плювками в обличчя.

«За нами не лише правда, а й сила. Тому наполегливо не раджу використовувати стосовно нас свої методи з 90-х. Розумію, що ви – мамині бандити. І через обмеженість інших методів не знаєте, але ми не в серіалі «Бригада», а Саша Фастовець не Саша Білий. Так що добре все обдумайте, перш ніж боротися з вільними ЗМІ. У вас все одно не вийде», – заявив Олексій Таймурзін.

December 24, 2021

Пошукаємо?