До Кривого Рогу надійшла нова партія вакцини проти Covid-19. Де зробити щеплення?

Станом на 23 вересня в амбулаторіях та центрах первинної медико-санітарної допомоги близько 307 тисяч доз вакцини проти коронавірусу. Це препарати CoronaVac та Pfizer. Про це повідомляє заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОВА Тетяна Квітницька. 

Понад 280 тисяч мешканців Дніпропетровщини вже отримали першу бустерну дозу, ще 2900 – другу бустерну дозу щеплення.

Згідно з новим наказом МОЗ, вакцинувати можна дітей з 5 років (лише Pfizer, також можна одночасно зробити вакцину проти грипу), а другу бустерну дозу можуть отримати усі охочі, а не лише люди з групи ризику.

Аби отримали щеплення, варто звернутися до сімейного лікаря (якщо проходите вакцинацію вперше) або в амбулаторію, ЦПМСД. Ось тут є адреси та графік роботи.

З собою варто взяти паспорт та ідентифікаційний код. Бустерне щеплення роблять через 6-9 місяців після базового курсу вакцинації.

Тетяна Квітницька зауважила, захворюваність на Covid-19 у області зростає (за добу 433 нові випадки). Особливо серед малих дітей. 5000 людей з ковідом у важкій формі перебувають у лікарнях.

«Треба нам усім вакцинуватися. Нема іншого виходу, щоб не хворіти важко, щоб не помирати від коронавірусної хвороби, запобігти ускладнень і навантажень на медичну систему, якій зараз є, чим займатись в цей складний період для нашої держави», – каже Тетяна Квітницька.

September 23, 2022

Пошукаємо?