Двоє криворіжців організували в Житомирі студію з виготовлення і поширення порнографії

«Бізнес на полуничці» чоловік разом зі співмешканкою організували у серпні 2021 року. 17 січня 2023 їх затримали правоохоронці. Про це повідомляє поліція Житомирської області.

Під час обшуку у 29-річного чоловіка і його 28-річної подруги вилучили комп’ютерну техніку, вебкамери, мобільні телефони, банківські картки, близько 110 тисяч гривень готівкою, інтимні іграшки та інші докази протиправної діяльності.

Слідство з’ясувало, криворіжець винайняв квартиру і обладнав її відеотехнікою. Через оголошення в інтернеті знаходив жінок для «роботи», відповідав за отримання і розповсюдження між учасниками групи готівки.

Його 28-річна співмешканка навчала жінок, розробляла графіки їх «роботи», контролювала «працівниць» та вела відповідні обліки.

До своєї діяльності вони залучили чотирьох житомирянок віком від 18 до 22 років. Усі жінки створювали відеотрансляції порнографічного характеру у загальному доступі та в режимі реального часу в мережі Інтернет. Організатори отримували грошову нагороду від користувачів сайту та розподіляли між собою та іншими учасницями.

Двом організаторам та трьом виконавицям оголосили про підозри у виготовленні та розповсюдженні відеопродукції порнографічного характеру, вчинені за попередньою змовою групою осіб (ч. 2,3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 301 КК України).

Вирішується питання про обрання запобіжних заходів. Їм загрожує від 3 до 7 років тюрми.

January 19, 2023

Пошукаємо?