Двоє криворізьких випускників здали мультитест з історії на 200 балів

Сергій Коваленко та Даніїл Білоножко закінчили Криворізьку гімназію №127. До мультипредметного тесту хлопців блискуче підготувала вчителька історії Ліля Іванівна Охредько. Про це повідомляє виконком Інгулецької райради. 

Сергій – учасник воркшопу «Розвиток медійної свідомості», всеукраїнського екофоруму Greener Ukraine, переможець міського заочного конкурсу дитячої електронної продукції «Медіакод мого міста, моєї країни», міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії 2022 року, призер (ІІІ місце) міського онлайн-конкурсу учнівських проєктів «Енергоефективні технології сучасності» та історичного  квесту (II місце).

Даніїл – дворазовий призер (ІІІ місце) обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії 2022 року (ІІІ місце) і міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства у 2020-му році та її переможець у 2022-му році. Крім того, він переможець міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, обласного літературного конкурсу «Розповім про подвиг».

Нагадаємо, успішно мультипредметний тест склали ще п’ять криворожанок. 

July 29, 2022

Пошукаємо?