Фірма, пов’язана з радником мера Гальченком, отримала мільйон із міського бюджету на косметичний ремонт «Богатиря»

Капітально відремонтованому та з пафосом відкритому у розпал передвиборчих перегонів за мерське крісло Палацу водних видів спорту ДЮСШ №1 потрібен черговий ремонт. На додаткові роботи з бюджету Кривого Рогу виділили 1 072 984 гривні. Їх отримає фірма, пов’язана із радником мера Андрієм Гальченком. Відповідний тендер розмістили на порталі публічних закупівель ProZorro.

Ще в березні 2021 року ТОВ «САПСАН-КР» виграло тендер на капітальний ремонт системи водопідготовки чаші басейну. На це із міського бюджету виділили 22 718 049 гривень.

У процесі ремонту Управління капітального будівництва виконкому Криворізької міськради виявило низку додаткових робіт, які «неможливо було передбачити раніше, але завершення будівництва та подальша експлуатація об’єкта без їх виконання неможливе», — йдеться в обґрунтуванні тендеру.

На ці роботи потрібно виділити ще гроші. А оскільки закон «Про публічні закупівлі» дає змогу переможцю тендера «доробляти» свою роботу протягом трьох років, то «САПСАН-КР» не довелося брати участь у новому конкурсі. Управління капітального будівництва як виняток одразу звернулося до «САПСАН-КР».

Перелік додаткових робіт за мільйон гривень виглядає так:

– заміна дверей – 2 шт.;

– монтаж лінолеуму – 7,41 м2;

– монтаж плінтусів з керамічних плиток – 6,36 м2;

– фарбування стель – 5,13 м2;

– шпаклівка стін з подальшим фарбуванням – 23,46 м2;

– монтаж дверних відкосів 2,1 м2;

– монтаж покриття навісу – 131,79 м2;

– конденсатовідведення теплових насосів – 14 шт;

– трубопровід для роботи пилососа;

– заміна труб опалення;

– придбання та монтаж обладнання:

робот пилосос Agua Tron ULTRA MAX – 1 шт.

насос із мокрим ротором TOP-S 50/15 – 1 шт.,

кондиціонер: Media MSMA-09N8DО-І /МА-09N8DО-0 – 2 шт.

– прокладання електромереж загальною протяжністю 332 м;

– монтаж електротехнічного обладнання;

– монтаж обліку електроенергії;

– виконання пусконалагоджувальних робіт.

«САПСАН-КР» має два тижні на те, щоб освоїти мільйон гривень. Договір із фірмою планують підписати 17 грудня, а роботи мають бути виконані до 30 грудня.

Нагадаємо, у жовтні у «Богатирі» виникли проблеми із системою підготовки води. Скласти кошторис та проєкт капремонту місто довірило дрібному ФОПу, який займається постачанням хлору до басейнів.

December 9, 2021

Пошукаємо?