«Ганьба»: у Кривому Розі мітингували рідні бійців 129 бригади ТрО 

22 квітня на площі Визволення відбувся багаточисельний мітинг родичів бійців зі 129 бригади ТрО. Дружини та матері вимагали зустрічі з місцевою владою і військовим командуванням.  З людьми поспілкувалися представники так званої «Ради оборони міста», які не змогли відповісти на жодне питання. 

Впродовж місяця родичі військових повідомляли у соцмережах про відсутність забезпечення бригади на нулі на Донеччині. Зокрема, за словами дружин, бійці знаходилися на передовій без води, їжі, боєприпасів, навіть бронежилети туди купували за власні кошти і поїхали на власних авто.

Тому рідні бійців вимагали зустрічі з командиром бригади Юрієм Сіньковським та так званою «військовою адміністрацією». До людей вийшли Вікторія Третяк та Олександр Піскун, заступники Олександра Вілкула у «Раді оборони міста» та уповноважений від командира Сіньковського. Жоден з них не зміг відповісти на питання рідних захисників, які, зокрема стосуватися логістики. Натомість написали заяву до військової прокуратури та народних депутатів Верховної Ради. Люди зібрали підписи і у звернення до Генерала Залужного.

На мітинг зібралися сотні людей, рух на площі Визволення був перекритий. Одній з учасниць акції протесту стало зле. Допомогу їй надали медики швидкої.

Зазначимо, що останнім часом 129 бригада воювала у найгарячішіх точках на Донеччині.

April 22, 2023

Пошукаємо?