Холодноярці повернули Іванці телефон, який у неї вкрали окупанти

Бійці 93-ї окремої механізованої бригади Дніпропетровської області повернули десятирічній Іванці мобілку, яку вкрали росіяни. Наші військові проводили операцію біля рідного міста дівчини Тростянця та захопили в полон одного з окупантів. Серед речей у нього виявили червоний телефон зі стразами. Спочатку росіянин клявся, що телефон належить йому, але врешті зізнався, що дістав його у місцевих жителів.

У списку контактів холодноярці знайшли номери тата й мами Іванки, які були записані українською. Мати дівчини розповіла, що сім’я намагалася виїхати з окупованого Тростянця ще 15 березня. Й коли вони стояли в евакуаційній колоні, до автівки підійшли росіяни та сказали віддати телефони.

«Коли виїжджали з міста, на блокпосту російські військові ходили з картонною коробкою та відбирали телефони в усіх, хто їхав з міста, погрожуючи розстрілом. Вони кричали та залякували нас. Казали, нібито ми їх знімаємо.

Пройшло приблизно три дні, на мій номер зателефонували хлопці і спитали: це ви мамочка? Я відповіла – так. Дмитро з 93-ї бригади розповів, що вони у полоненого російського військового знайшли телефон», — розповіла мати Іванки.

Врешті холодноярці доправили телефон дівчинці поштою.

April 18, 2022

Пошукаємо?