Голову Новопільської громади Олександра Бондаренка відсторонили від посади

25 червня суддя Центрально-Міського суду відсторонив від посади голову Новопільської громади Олександра Бондаренка. Днем раніше посадовцю обрали запобіжний захід – нічний домашній арешт. Його підозрюють у розтраті бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем.

За офіційною інформацією слідства, голова громади міг внести недостовірні відомості у акти виконаних робіт. Одне з підприємств мало розробити документи щодо оцінки стану гідроспоруд. Гроші були перелічені, але роботи не виконані.

24 червня Бондаренку обрали нічний домашній арешт. Прокурори подаватимуть апеляцію, аби змінити арешт на цілодобовий. 25 червня суддя Центрально-Міського суду відсторонив голову від посади.

Читайте також: Сестра депутата від «слуг» Векленко на два дні залишила сусідню багатоповерхівку без освітлення та ліфтів

June 25, 2026

Пошукаємо?