Хто і за скільки ремонтує підземний перехід на 95 кварталі?

Поточний ремонт сходів підземного переходу на площі 95 квартал виконує підприємець Стеценко Валентин Васильович. Управління благоустрою та житлово-комунального господарства виконкому Саксаганської райради уклало з ним угоду на суму 99 875 грн. Інформація про це міститься на ресурсі «Прозорро».

Ремонт мають завершити до 30 червня 2023 року. Найбільше грошей піде на зарплату – понад 42 тисячі, ще понад 26 тисяч витратять на будівельні матеріали, з них майже 20 тисяч – лише на фарбу олійну. У переліку матеріалів гранітної плитки ми не знайшли. Як бачимо на фото, місця, де її немає, просто зафарбовують коричневим.

ФОП «Стеценко Валентин Васильович» зареєстровано у 2019 році. 75-річний підприємець спеціалізується на прибиранні, будівельних роботах, покрівельних роботах тощо. За цей час Управління благоустрою та житлово-комунального господарства виконкому Саксаганської райради встигло замовити у нього послуг на мільйони гривень. Видання «Наші гроші. Регіон» помітило, що підпис на документах пана Стеценка різниться. Мабуть, вдається в знаки його поважний вік, припускають журналісти.

Цікаво, що адреса, за якою зареєстровано ФОП Стеценка, збігається з пропискою ФОП Богдан Лиманський. Це ще один дуже популярний у саксаганських чиновників виконавець робіт.

До речі, на оренді приміщень у підземному переході заробляє відомий у місті бізнесмен та син колишнього голови Центрально-Міської райради Антон Нєженцев. Його товка так і називається «Підземний перехід 95». Інша його фірма «УНІВЕРСАЛІ­НВЕСТБУД» у березні виграла аукціон з купівлі Головпоштамту, але угоду на понад 10 мільйонів досі не підписано.

May 6, 2023

Пошукаємо?