Керівництво КЗРК скоротило оздоровчий профілакторій для шахтарів

У санаторії-профілакторії оздоровлювалися працівники та ветерани КЗРК. Заклад по вулиці Сергія Колачевського працював із 1967 року. 31 грудня 2021-го керівництво комбінату видало наказ про виведення працівників профілакторію зі штату підприємства. Документ опублікувала Наталія Деркач у соцмережі.

З 1 березня 2022 року зі штату КЗРК скоротять головного лікаря, старшу медсестру, санітарок, медсестер, адміністратора, лікаря-терапевта та багатьох інших.

У наказі йдеться, що скорочення необхідне для підвищення економічної ефективності підприємства міста і зменшення собівартості продукції комбінату.

За інформацією з сайту КЗРК, перший заїзд у профілакторії розпочинався наприкінці жовтня. Водночас там могли оздоровлюватись понад півсотні співробітників та ветеранів підприємства. У розпорядженні постояльців був кабінет електропроцедур, ванне відділення з хвойними, скипидарними та сірчано-водневими водами, а також сауна та масажні кабінети. Як дозвілля — більярд та шоу-програма артистів палацу культури комбінату.

Нагадаємо, через аварію на «Жовтневій» шахтарі КЖРК застрягли в кліті і понад 10 годин не могли піднятися на поверхню.

January 11, 2022

Пошукаємо?