Компаніям, які продовжують працювати в росії, Україна підвищить податок майже удвічі

Верховна Рада України проголосувала за законопроєкт 7232 «Про внесення змін до Податкового кодексу України, відносно оподаткування субʼєктів господарювання, повʼязаних економічними звʼязками з країною-агресором», про це у своєму телеграм-каналі повідомив нардеп Данило Гетманцев.

За словами парламентаря, міжнародним компаніям, які продовжують працювати у рф, на 50% підвищать податки в Україні. Верховна Рада вже прийняла за основу законопроєкт про введення коефіцієнту 1,5 до ставок податку на прибуток підприємств, екологічного податку, ренти та податку на майно.

Таким чином влада стимулюватиме міжнародні компанії, аби визначитися, чи дійсно вони хочуть підтримувати країну-агресора.

Наразі податок на прибуток в Україні складає 18%, якщо законопроєкт приймуть у другому читанні, то такі компанії, як «Метро» та «Ашан» будуть вимушені віддавати до казни більше чверті своїх доходів, тобто 27%.

Нагадаємо, у Кривому Розі поліцейські затримали 25-річного чоловіка, який кинув «коктейль Молотова» у будівлю, де розташовується гіпермаркет «Ашан». Таким чином криворіжець намагався висловити власне незадоволення тим, що у Кривому Розі працює представництво компанії, яке фінансово підтримує агресію росії проти України

April 1, 2022

Пошукаємо?