Кортеж власника «Сухої Балки» Олександра Ярославського переїхав на смерть чоловіка на Харківщині

У ніч проти 10 лютого на трасі Чугуїв — Мартове машина збила на смерть чоловіка, на місці ДТП виявили автомобільні номери з кортежу бізнесмена Олександра Ярославського. Одразу після аварії власник компанії DCH відлетів до Лондона.

У Нацполіції повідомили, що викликатимуть бізнесмена на допит через можливу причетність до аварії. Сам же Ярославський розповів, що на момент ДТП спав удома.

Прес-служба DCH заявила, що за кермом автомобіля був їхній водій, який «в умовах обмеженої видимості здійснив наїзд на перешкоду, характер якої під час руху не розпізнав».

А також додали, що Ярославський відлетів до Лондона вранці 10 лютого відповідно до робочого графіка, який склали ще на початку тижня. Там у бізнесмена заплановано зустріч із сім’єю.

Згодом голова МВС Денис Монастирський звільнив начальника поліції Харківської області Станіслава Перліна. І заявив про фальшування справи про ДТП із кортежем Ярославського. Виявляється, слідчі подали до прокуратури підозру на людину, яка прийшла вранці після аварії в поліцію і зізналася, що була за кермом машини, яка збила пішохода. Проте з’ясувалося, що визнання чоловіка не відповідають дійсності, і в момент аварії він знаходився в іншому місці.

За фактом аварії в поліції відкрили кримінальне провадження за двома статтями: «Порушення правил безпеки дорожнього руху» та «Залишення в небезпеці», оскільки ніхто з кортежу не зупинився після наїзду на 36-річного пішохода і не намагався допомогти йому. У ЗМІ також повідомляють, що чоловіка могли переїхати двічі. Також відкрили кримінальне провадження щодо чоловіка, який намагався взяти провину на себе за статтею «Приховування злочину».

Олександр Ярославський є власником та президентом групи DCH, до якої входить «Суха Балка».

Весною 2021 року Криворізька окружна прокуратура розпочала розслідування за статтею Кримінального кодексу «Порушення правил охорони праці». На підприємстві проводили обшуки працівники прокуратури та СБУ.

Фото: Суспільне
February 11, 2022

Пошукаємо?