Кривий Ріг провів в останню путь захисника Бахмута Юрія Осауленка

Чоловік загинув 19 березня під час оборони Бахмута. 25 березня попрощатися із воїном прийшли рідні, друзі, однокласники, вчителі.

Юрій навчався у школі №69, був гравцем футбольної команди «Кривбас». Закінчивши влітку Дніпровський технічний університет. Ще до повномасштабного вторгнення прагнув захищати свободи й незалежність України.

«Він за мене молодший на два роки. В нас є ще старша сестра. Вона вчора народила йому племінницю. Він її дуже чекав. Ми жили в Широкому. В дитинстві постійно грали разом. Він завжди нас захищав. Завжди нас любив. Він говорив, що ми його оберігаємо», – розповідає сестра Юрія Світлана Осауленко.

За покликом серця вступив до лав ЗСУ. Воював у складі 93 ОМБ «Холодний Яр». Брав участь у захисті Бахмута.

«Я йому тиждень назад зранку написала «привіт, як ти». Він відповів, «все добре, збираємось». І в цей день мені зателефонували та повідомили, що його не стало. Коли ми приїхали на упізнання, я вирішала його набрати, пішов гудок і там грала пісня «Хай буде весна», – згадує Світлана.

Юрію було 22 роки. Нещодавно він зробив пропозицію своїй коханій. Вони збиралися одружитися. Поховають бійця у селищі Широке.

Редакція СВОЇх висловлює щирі співчуття рідним воїна.

Вічна пам’ять Герою!

March 25, 2023

Пошукаємо?