«Криворіжтепломережа» купує коштовний щебінь та пісок

Комунальне підприємство «Криворіжтепломережа» уклало договір на закупівлю 1040 тонн піску та щебеню у ТОВ «Прогрессор». Про це повідомляє видання «Наші гроші». 

Товар мають поставити до 31 грудня 2023 року на ремонтно-будівельну дільницю «Криворіжтепломережі» за адресою вул. Гетьманська 63Б. 

Згідно з документами, за 500 640 грн тепловики отримають:

  • 120 тонн піску річкового за ціною 768 грн/т. 
  • 800 тонн щебеню шлакового (фракція 5-20 мм) за ціною 390 грн/т. 
  • 120 тонн гранітного щебеню (фракція 5-10 мм) за ціною 804 грн/т. 

Однак вартість матеріалів може відрізнятись від ринкової. Фірми «СтартСтрой» та «Укртемп» пропонують пісок річковий митий за 450 грн/т. Обидві компанії мають доставку по Кривому Рогу. Наприклад, транспортування КАМАЗом у компанії «СтартСтрой» додасть приблизно 70 грн до вартості кожної тонни піску. 

У додатку до договору не вказано, який саме шлаковий щебінь надасть ТОВ «Прогрессор». Ціни в інтернеті різняться. Компанія «ПромБудРесурс КР» пропонує щебінь із доменних шлаків за 130 грн/т. «СтартСтрой» продає шлак доменний за 200 грн/т, а «Укртемп» щебінь шлаковий від виробництва марганцевих феросплавів за 400 грн/т. 

Ми знайшли гранітний щебінь потрібної фракції у харківського виробника за ціною приблизно 620 грн/т (850 грн/кубометр). «СтартСтрой» пропонує цей щебінь більшої фракції за 450 грн/т. 

ТОВ «Прогрессор» зареєстровано у квітні 2011 року. За даними аналітичної системи YouControl, власник компанії Андрій Сидоренко, директор – Олег Вартовий.

За останні два роки «Криворіжтепломережа» замовила у компанії послуг та товарів на понад мільйон гривень.

За статутом, комунальне підприємство «Криворіжтепломережа» підпорядковане і підзвітне департаменту розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міськради. 

Читайте також: виконком Криворізької міськради замовив у стабільного переможця міських закупівель ремонт доріг на суму близько 700 мільйонів. 

February 25, 2023

Пошукаємо?