Криворізькі чиновники планують витратити майже 700 тисяч гривень на сайт

Департамент адміністративних послуг виконкому Криворізької міськради замовив у ТОВ «Софт Експаншен Україна» на майже 700 тис. грн техпідтримку та «модернізацію» вебпорталу центру адміністративних послуг «Віза». 

Послуги оформлені двома закупівлями без використання електронної системи – в лютому та квітні. Про це повідомляє видання «Наші Гроші. Регіон».

Техпідтримка сайту «Віза» протягом року буде коштувати замовнику 231 840 грн. Сюди входять консультації, профілактичне щомісячне обслуговування та відновлення сайту в разі несправності.

Послуги з «модернізації» оцінили у 455 тисяч грн. Термін надання послуг – до 31 жовтня 2023. Серед іншого, під «осучасненням» маються на увазі спливаюче вікно, розробка функціонала переходу «вгору» на сторінках вебпорталу, додавання блоку «Перевірити стан оформлення паспорта» тощо.

Водночас за нашою оцінкою, більшість послуг «Віза» можна отримати на державному порталі «Дія».

ТОВ «Софт Експаншен Україна» має виключні майнові права на об’єкт права інтелектуальної власності – комп’ютерну програму електронного документообігу «SX-Government», на основі якої функціонує криворізький вебпортал Центру адмінпослуг «Віза».

Ще у 2018 році замовник уклав з компанією договір на створення вебпорталу Центру адмінпослуг «Віза». Для цього було проведено п’ять закупівель, поки замовник не обрав найдорожчу пропозицію із всіх учасників.

ТОВ «Софт Експаншен Україна» існує понад 16 років, має прописку в Вінниці. Серед засновників Штерн Юрій з Німеччини, Володимир Твердохліб з міста Слов’янськ Донецької області та Геннадій Вільгельмі і Едуард Продєдович з Донецька. Едуарда Продєдовича зазначено керівником компанії.

Одним із основних замовників послуг компанії є бюджетні установи Кривого Рогу.

 

April 21, 2023

Пошукаємо?