Кров на асфальті, розбиті вікна та безліч слідів від уламків. Подивіться, як живе криворізький Інгулець після обстрілу касетними снарядами

9 липня росіяни обстріляли Інгулець касетними снарядами. Щойно з вулиць прибрали небезпечні боєприпаси, СВОЇ поїхали до мікрорайону та готові показати вам, як живуть там люди сьогодні.

Попри нещодавній обстріл, людей на вулиці багато. Гуляють, ходять по продукти та відпочивають на лавках і дитячих майданчиках.

Місцеві правоохоронці й досі опитують мешканців мікрорайону. Проте й без поліцейських згадки про нещодавній обстріл — повсюди. Найбільш моторошні з них — місця, де отримали поранення дві жінки. Квіти нагадують про загибель кухарки одного з дитячих садочків. Снаряди накрили жінку, коли та йшла на роботу.

А тут отримала поранення 20-річна Дар’я Курдель. СВОЇ розповідали, як травмовану дівчину віз до лікарні сусід. На жаль, врятувати її не вдалося. Вже 12 липня Дар’ю поховають. Її батько й досі знаходиться у лікарні.

У мікрорайоні багато розбитих вікон. Деякі люди вже встигли заставити їх ДСП або заклеїти плівкою. Тепер чекають на компенсацію з державного бюджету.

Уламків від снарядів також вистачає. Ось цю жменю ми зібрали лише з однієї лунки, а їх по мікрорайону багато. Комунальники не квапляться їх прибирати, хоча вулиці метуть.

Скло теж де інде валяється. Під цим сітілайтом його зібрали в акуратну купку. Може, потім кудись вивезуть.

Під час обстрілу одна автівка згоріла вщент. Багато отримали подряпини та дірки від уламків снарядів. Люди у відчай не впадають. Хтось поїхав з мікрорайону. Решта заклеїли розбите автомобільне скло плівкою й катаються далі.

Та й взагалі важко назвати Інгулець переляканим чи вимерлим. Ось, наприклад, дитячий майданчик. Вибух трохи понівечив тут паркан, але його вже ремонтують. І скоро тут знову будуть гратися діти.

Те саме буде з усією країною — все зруйноване відбудуємо й будемо жити далі. Ми знаємо, хто наш ворог, і обов’язково його переможемо.

July 11, 2022

Пошукаємо?