Масована ракетна атака по енергосистемі: яка ситуація у містах

Через високу ймовірність ракетного удару в Дніпропетровській і Одеській області вимкнули електропостачання. У Кривому Розі перевели важливі об’єкти на генератори та попередили про зниження тиску води. Ось яка ситуація в інших містах. 

У Києві повідомляють про влучання уламків збитої ракети у два приватні будинки в Дарницькому районі, а також в авто. Попередньо відомо про трьох постраждалих, серед них 14-річна дівчинка. Усіх госпіталізували. Пошуково-рятувальна операція триває.

Також пошкоджено промислове підприємство в Голосіївському районі та дитячий майданчик в Печерському районі.

Мер міста попередив про перебої зі світлом і водопостачанням. Повідомляється, що світло зникло у метро.

Після серії вибухів 90% Львова знеструмлено. Трамваї й тролейбуси не курсують, можливі перебої з водопостачанням. Голова ОВА повідомив, що частину ракет збила ППО, але можливі повторні атаки.

У Харкові є приліт в Слобідському районі. Також у області є влучання 4 ракет С-300 у критичну інфраструктуру Немишлянського і Основ’янського районів. У області ввели екстрені відключення світла.

Одещина – є приліт по об’єкту енергетичної інфраструктури. В області діють екстрені відключення. Водночас ППО збила 21 ракету. Є влучання уламків у житловий будинок в селі Степове.

Миколаївщина – вже 5 ракет збили над морем.

Сумщина – бійці з ОК «Північ» збили вже 2 російські ракети.

Чернігівщина, Тернопільщина, Житомирщина, Київщина, Полтавщина – працює ППО.

December 29, 2022

Пошукаємо?