Молокозавод екскандидата в мери Кривого Рогу отримає державний грант на понад 7 мільйонів

ТОВ «Молокозавод №1» криворізького бізнесмена Павла Сухоцького отримає від держави грант на суму 7,2 мільйона гривень. За цю можливість компанія дякує виконкому Криворізької міськради, де головує в.о. Юрій Вілкул. Грантові кошти фірма обіцяє спрямувати на оновлення технічної бази цеху фасування продукції.

У 2020 році Павло Сухоцький і Юрій Вілкул були суперниками на виборах мера Кривого Рогу. Тоді Вілкул зняв власну кандидатуру та підтримав Костянтина Павлова, а самовисуванець Сухоцький пролетів у першому турі.

Пройшли роки і фірма Павла Сухоцького публікує пост вдячності мерії Вілкула у соцмережі «Фейсбук». Від прочитання, складається враження, що чиновники з виконкому лише розповіли бізнесмену про існування «Дії» та програми «єРобота: новий рівень».

«Отримавши інформацію від виконкому Криворізької міської ради, ТОВ МОЛОКОЗАВОД №1 взяв участь у Державній грантовій програмі для переробних підприємств «єРобота: Новий рівень». Вивчення умов отримання, заява через портал Дія – і вже наприкінці квітня Мінекономіки погодило надання нам гранту». 

З відкритих джерел відомо, що бізнес Сухоцького отримує від мерії «сімейки» не лише інформаційні довідки, а й подяки і підряди. Окрім молочної продукції, криворізькі освітяни почали активно купувати у компаній Сухоцького і харчові продукти.

ТОВ «МОЛОКОЗАВОД №1» – молоде підприємство. Його зареєстровано 29 жовтня 2021 року Романом Згодою. В січні 2023 року до власників підприємства додалася компанія ТОВ «Молвест» (у 2023 році змінило коротку назву на «РЕНВІР»). А у квітні 2023 року, за даними Opendatabot, власник змінився на Сухоцького.

ТОВ «Молвест» (зараз «РЕНВІР») працювало на виробничих потужностях найстарішого підприємства міста «Криворізького молокозаводу №1».

Раніше ТОВ «Молвест» (зараз «РЕНВІР») та ПрАТ «Криворізький молокозавод №1» були оформлені на дружину Павла Сухоцького Олену Ковальчук.

У 2014-2015 роках власником понад 98% акції ПрАТ «Криворізький молокозавод №1» була російська компанія «Молвест» з пропискою у Воронезькій області.

З відкритих джерел відомо, що в Україні вона нібито займалася випуском продукції «Смаковеньки» та «Ясне сонечко». Нам здався схожим дизайн російських і українських торговельних марок.

Зараз 98% пакетом акцій ПрАТ «Криворізький молокозавод №1» володіє «ФРАКТАЛ ЕНДЮСТРІ» з Франції. За юридичною адресою фірми у Парижі зареєстровані 282 компанії.

Схоже, молокозавод отримував багато замовлень від криворізького бюджету та великих підприємств міста. Але, не дивлячись на таку підтримку влади та попит у приватного бізнесу, підприємство пішло в глибокий мінус.

У 2022 році дохід ПрАТ «Криворізький молокозавод №1» склав 173 млн 811 тис. грн. Чистий прибуток був від’ємний -4 751 000 грн. А податковий борг на 1 січня 2022 склав 2 433 964 грн.

Зауважимо, Павло Сухоцький власник також торгової мережі «Файно», ТРЦ «Проспект» на 95-кварталі та численних бізнес-проєктів.

 

May 7, 2023

Пошукаємо?