На Донеччині загинув ветеран АТО з Криворіжжя Вадим Сичов

Вадим Вадимович родом з міста Горький. Став на захист суверенітету і територіальної цілісності України у 2014 році. Відтоді брав учать в обороні Донецької й Луганської областей, Маріуполя, Херсона, Харкова, Миколаєва. Свій останній бій прийняв на Донеччині. Про гірку втрату повідомила Лозуватська сільська рада.

Вадим Вадимович був оператором зенітної самохідної установки зенітного самохідно-артилерійського взводу зенітної ракетно-артилерійської батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону військової частини А 1619.

У 2015 році брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей, зокрема у Маріуполі. За це 17 лютого 2016 року був нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

У 2021 році заступив на службу на добровільній засаді до лав ЗСУ та брав участь в ООС в Донецькій та Луганській областях.

Пройшов фахову підготовку за ВОС-157 «Оператор ЗСУ 23-4» та здобув кваліфікацію «спеціаліст ІІІ класу».

З 24 лютого 2022 року вірно ніс службу у лавах ЗСУ, захищаючи міста Херсон, Харків, Миколаїв.

Вірний військовій присязі загинув у бою 13 січня 2023 року поблизу населеного пункту Водяне Ясинуватського району Донецької області. Вадиму Вадимовичу було 45 років.

Церемонія прощання із захисником відбудеться завтра, 20 січня, o 12:00 за адресою: село Лозуватка, вул. Миру, 16 (у Меморіальному комплексі, який знаходиться біля Лозуватського ліцею ім. Т.Г. Шевченка).

Об 11:30 починається формування «живого коридору» для зустрічі воїна.

Редакція СВОЇх висловлює щирі співчуття рідним захисника.

Вічна пам’ять Герою!

 

January 19, 2023

Пошукаємо?