На Херсонщині затримали зрадника, який здавав росіянам українських патріотів і мав арсенал зброї

У Херсонській області співробітники СБУ затримали зрадника, який викривав місце перебування українських патріотів. Крім того, місцевий житель володів численним арсеналом російської зброї.

На звільнених територіях Херсонщини вистачає шпигунів за своїми співвітчизниками. Служба безпеки викрила ще одного зрадника, який передавав координати українських патріотів.

Ним виявився місцевий житель, який з березня минулого року співпрацював з російськими окупантами.

Після захоплення частини регіону загарбників цікавили персональні дані та місце проживання краян, які чинили опір, а також інформація про володіння місцевими жителями мисливської зброї.

Згодом чоловік брав активну участь у складі каральних загонів рф, які проводили облави та незаконні затримання українських громадян.

Під час обшуку за місцем проживання затриманого, правоохоронці також виявили арсенал російської зброї: реактивну протитанкову гранату, протитанкові та протипіхотні міни, ручні бойові гранати та набої різного калібру. Пояснити походження та мету зберігання зброї підозрюваний так і не зміг, як не зможе й уникнути правосуддя.

Правоохоронці відкрили кримінальну справу за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України, – державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану.

Крім того, розглядається питання щодо додаткових злочинних дій затриманого, наразі йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Затриманому загрожує від 15 років увʼязнення з обов’язковою конфіскацією майна.

Читайте також: СБУ викрила наркокартель на Дніпропетровщині

February 21, 2023

Пошукаємо?