На Півдні російські війська намагаються згрупуватися, але мають проблеми з поставками зброї та техніки

Окупанти намагаються зібрати всі сили в «кулак» для ураження на Криворізькому напрямку та Півдні загалом. Про це повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк.

Вона зазначила, що противник має великі проблеми з особовим складом та технікою. Мобілізовані розбігаються та намагаються здатися в полон.

«Дуже критичний стан у них зі спорядженням, з поставками, з логістикою, тому що підтягування резервів відбувалося саме через Кримський міст – майже 75% постачань.

А наразі навіть море на нашому боці, навіть природа проти того, щоб у них там щось функціонувало. Пороми зупинено через вітер. Неможливо здійснювати сполучення між точками через (Керченську) протоку. Тому вони дійсно потерпають через нестачу обладнання, боєкомплектів, військової техніки», — повідомила Гуменюк.

За її словами, підтягуючи резерви з Криму, окупанти вже навіть не заморочуються переправляти їх на правий берег Дніпра, де власне, розгортаються бойові дії і де чекають це поповнення, а навпаки, вишукують способи з правого підтягнути на лівий те, що ще лишилося живе.

Проблеми окупантів спостерігаються й під час боїв. Впродовж минулої доби Росіяни запустили до сімох диверсантів у напрямку деокупованої Трифонівки Херсонської області, але ЗСУ змусили їх відступити.

Також загарбники ослаблюються через втрати техніки. Українська авіація знищила декілька систем ППО в Бериславському та Каховському районах Херсонщини.

October 16, 2022

Пошукаємо?