Начальник одного з відділів Криворізького центру комплектації вимагав хабар за ухилення від служби: тепер його судитимуть

Начальника 1 відділу Криворізького районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки звинувачують в отриманні хабара. За 1000 доларів підполковник обіцяв допомогти чоловікові «вирішити питання» про термінову військову службу. Про це інформує Спецпрокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

Слідство з’ясувало, що підполковник запропонував громадянинові за 1000 доларів не сповіщати про заклик на термінову службу. Це дозволило б чоловікові уникнути проходження медкомісії і надалі призову на службу до ЗСУ.

22 жовтня 2021 року начальник 1 відділу отримав 26 400 гривень хабара та був затриманий. Наразі стосовно військовослужбовця відкрили кримінальну справу за частиною 3 статті 368 КК України «Прийняття пропозиції, обіцянки або отримання неправомірної вигоди посадовцем». Після завершення розслідування обвинувальний акт передали до Апостолівського районного суду.

January 19, 2022

Пошукаємо?