Нова ракетна атака на енергетичну систему України: перші наслідки

Вдень 5 грудня окупанти нанесли масований ракетний удар по всій території України. Били по енергетичних обєктах. СВОЇ розказують, куди влучили і які перші наслідки.

Найбільш складна ситуація на Одещині. Там госпіталізована одна людина через удар рашистів і пошкоджені два інфраструктурні об‘єкти. В багатьох районах міста нема електропостачання та води. Зупинено всі котельні.

Внаслідок ракетної атаки по Запорізькій області у Новософіївці постраждала маленька дитина – 1 рік і 10 місяців. За інформацією Офісу президента, у Новософіївці дві людини загинуло, три поранено.

Захисники неба, зокрема і наша авіація, спрацювали на відмінно. Військові з повітряного командування «Схід» збили 15 російських ракет.

Повідомлялося також про роботу ППО на Дніпропетровщині, над Запорізькою областю, на Черкащині, на Полтавщині, над Миколаївщиною та Київщиною.

У Кривому Розі можливі масштабні відключення через влучання в енергетичні об’єкти по Україні. Шахтарів заздалегідь вивели з шахт, а людей зі станцій швидкісного трамваю.

Якщо у вас немає світла, то ось ми надавали перелік пунктів незламності, куди можна звернутися у разі блекауту. Якщо вони не працюватимуть, будь ласка, повідомте нам у Telegram.

December 5, 2022

Пошукаємо?