При реконструкції «Богатиря» місто забуло про людей з інвалідністю, на переоснащення басейну планують витратити ще 32 мільйони гривень

На чергову реконструкцію Палацу водних видів спорту ДЮСШ №1 управління капітального будівництва виконкому Криворізької міськради планує витратити 32 мільйони гривень. Про це повідомляє громадська організація «Рух без меж».

Фасади та малу чашу басейну хочуть переобладнати під потреби маломобільних містян.

«Перемога? Для нас, хто відстоює право на безбар’єрність, хто вголос сказав про порушення ДБН (Державних будівельних норм – ред.) при капремонті будівлі басейну – так. Але, камон, 32 ляма до вже затоплених там 120+ млн, чи не велике навантаження на платників податків?! І це ми бачимо згадування тільки малої чаші басейну», – кажуть у «Рух без меж».

Нагадаємо, реконструкцію «Богатиря» проводила фірма, яку пов’язують із радником, а у минулому водієм мера Андрієм Гальченком. Через кілька місяців після помпезного відкриття басейну у розпал мерських виборів «Богатиреві» знадобився новий капітальний ремонт на 20 мільйонів гривень. А напередодні Новорічних свят ще й косметичний на понад мільйон гривень. Усі підряди продовжує отримувати фірма Гальченка.

January 10, 2022

Пошукаємо?