Рекламна зачистка: фірма «Медіа Тєк» подала у суд на виконком Криворізької міської ради та водоканал через знесені борди

Рекламні війни у Кривому Розі виходять на новий рівень: підприємці починають звертатися до суду через знесені білборди. Одна з таких фірм – ТОВ «Медіа Тєк».

Згідно з інформацією у судовому реєстрі, компанія «Медіа Тєк» подала позов до Господарського суду Дніпропетровської області на міськвиконком та «Кривбасводоканал», за допомогою техніки якого відбувається демонтаж рекламних щитків.

Фірма вважає протиправним демонтаж її рекламних конструкцій і вимагає стягнути з відповідачів матеріальну шкоду в розмірі 1 097 988 гривень, упущену вигоду в 941 400 гривень та моральну шкоду в розмірі 100 000 гривень. Загальна сума збитків – понад два мільйони.

СВОЇ дізналися у керівника «Медіа Тєк» Олександра Зубенка, що загалом було знесено 27 щитків, сім з них – у 2022 році. Цікаво, що два борда взагалі кудись зникли, а демонтовані були за розпорядженням «начальника військової адміністрації Кривого Рогу» Олександра Вілкула. Нагадаємо, голова ОВА Сергій Лисак підтвердив, що цієї посади не існує.

На підготовче засідання 23 лютого не з’явилися представники «Кривбасводоканала», тому суддя переніс його на 15 березня 15:00. Слухання має пройти по відеозв’язку.

Зазначимо, відділ з питань реклами виконкому Криворізької міськради звітує майже щотижня про знесені борди. Як правило, кількість становить 6-8 конструкцій. Якщо простежити, можна припустити, що усі ці щитки об’єднує одне: на них з’являлася реклама політичних конкурентів діючої місцевої влади. СВОЇ робили велике розслідування про рекламну монополію в Кривому Розі. Подивитися його можна на нашому YouTube каналі.

March 3, 2023

Пошукаємо?