російські солдати масово гинуть на східному фронті

Генштаб інфомує, що ворог не припиняв штурм Бахмута. Саме у районі цього міста відбулось найбільше бойових зіткнень протягом минулої доби. Також наші захисники відбили атаки противника у районах Оріхово-Василівки, Богданівки та Предтечине Донецької області.

Читайте також про нічну атаку шахедів на Кривий Ріг. 

Через велику кількість втрат рашисти збільшили кількість ліжко-місць у шпиталях на тимчасово захопленій території Луганської області. Наприклад, у Троїцькому кількість ліжко-місць зросла удвічі з 200 до 400. У той же час, усіх поранених осіб офіцерського складу було евакуйовано на територію рф гелікоптерами в період з 17 по 18 березня.

Відзначається збільшення смертності серед поранених загарбників у період з 17 по 21 березня. Це пов’язано із отриманням важких травм та неякісним медичним забезпеченням, зокрема через недостатньо професійних лікарів.

Українська авіація за минулу добу завдала 12 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів. Також наші захисники збили дві керовані авіаційні ракети Х-59 та 4 БпЛА різних типів.

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили пункт управління, район зосередження живої сили, озброєння і військової техніки противника, зенітно-ракетний комплекс та 2 склади пально-мастильних матеріалів.

March 24, 2023

Пошукаємо?