Розпорядження Резніченка про призначення Вілкула? Прокуратура відкрила кримінальну справу

Десятого лютого Дніпропетровська обласна прокуратура розпочала розслідування за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Дніпропетровської ОВА, в результаті чого державним інтересам завдано істотної шкоди. Може йтися про підписання одіозним екс-головою ОВА Валентином Резніченком розпорядження про призначення Олександра Вілкула начальником військової адміністрації Кривого Рогу. Про це повідомляє громадська активістка Вікторія Рудник у соцмережах, посилаючись на витяг з ЕРДР. Його СВОЇ теж публікують нижче.

Судячи з документа, прокуратура внесла відомства до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.364 КК України, тільки після ухвали Жовтневого районного суду Дніпропетровська.

Справа, скоріш за все, може бути пов’язана з підписанням колишнім очільником ОВА Валентином Резніченком розпорядження про призначення Олександра Вілкула начальником військової адміністрації Кривого Рогу. Проведення досудового розслідування доручено обласному слідству.

Зазначимо, раніше СВОЇ повідомляли, що новий голова ОВА Сергій Лисак в інтерв’ю «Суспільному» підтвердив: «посади начальника військової адміністрації Кривого Рогу не існує».

February 24, 2023

Пошукаємо?