СБУ остаточно підтвердила особу Героя, якого розстріляли після слів «Слава Україні»

Увечері 12 березня Служба безпеки України повідомила, що встановила особу українського полоненого, якого окупанти розстріляли після слів «Слава Україні». Силовики підкреслили, що інформація остаточна. 

Це – Олександр Мацієвський. снайпер 163 батальйону 119 бригади ТРО Чернігівської області. Захисника розстріляли рашисти 30 грудня 2022 року. Його тіло повернули додому в лютому 2023 року.

Силовики зазначають, що інформація остаточна і ґрунтується на спілкуванні з рідними та побратимами загиблого, опрацюванні фото- та відеоматеріалів і висновка судової портретної експертизи. Тепер СБУ працює над ідентифікацією окупантів, які вчинили цей кривавий злочин.

«Це справжній Герой, який, навіть дивлячись в обличчя смерті, продемонстрував усьому світу, що таке український характер і незламність. Саме такі захисники сьогодні боронять нашу землю, а значить – ворог обов’язково буде розбитий. Бо Велика Перемога України складається із героїчних вчинків таких людей, як Олександр Мацієвський. Герою слава! Героям слава! Україні слава!» – зазначив Голова СБУ Василь Малюк.

12 березня Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України Олександру Мацієвському.

«За його хоробрість, за його впевненість – в Україні – і за його «Слава Україні!», – зазначив Президент.

Вічна пам’ять Герою.

March 12, 2023

Пошукаємо?