Семирічний хлопчик з Криворіжжя став талісманом українських військових

Артемко разом із батьками й бабусями мешкає в прифронтовому селищі поблизу Кривого Рогу. Він ходить до другого класу місцевої школи та любить українські Збройні Сили.

На початку широкомасштабного вторгнення бої точились буквально за кілька кілометрів від дому Артемка. Хлопчик твердо вирішив, що неодмінно стане захисником рідної землі. Першим кроком на цьому шляху для маленького патріота стала допомога волонтерам. Через бабусю Артемко передав власні кишенькові кошти на павербанк для бійців підрозділу, що захищав їхнє селище.

Потім хлопчик передав ще грошей, коли благодійники збирали на позашляховик і на снайперську гвинтівку для одного з місцевих бійців. Загалом Артем передав понад сім тисяч. Частину грошей він передав від продажу браслетиків, які виготовляв разом з іншою бабусею.

Проте найголовніше, що робить Артемко — він підіймає настрій бійцям. Поряд із будинком Артема до лінії фронту їздить чимало військових. Хлопчик вітає кожне авто з саморобним прапорцем в руках. У відповідь бійці сигналять і вітаються з ним, віддаючи салют малому.

Деякі показують хлопчику амуніцію, фотографуються з ним і навіть купують морозиво чи інші ласощі в придорожньому магазині. За кілька місяців Артемка знає кожен, хто їде через Широке. Його називають «Талісманом» Криворізького напрямку.

Хлопчик одягнутий, як дорослий боєць, має навіть справжнісінький кевларовий шолом і розвантажувальний жилет. Їх йому теж презентували військові, і цим Артемко дуже пишається.

October 5, 2022

Пошукаємо?