Сестра потонулої в Кривому Розі дівчинки створила петицію з вимогою закрити доступ до «пішохідної» труби через водойму

18 лютого Юлія Батуріна зареєструвала петицію на сайті виконкому Криворізької міськради під назвою «Перегородити доступ до труб на водоймі у Саксаганському районі». Старша сестра загиблої дівчинки повідомила про це на своїй сторінку в соцмережі.

16 лютого Кірі мало виповнитися 13 років. Юлія поділилася з підписниками, що замість обіцяних у подарунок джинс клеш та жилетки, їй довелося купувати для сестри похоронну сукню. Щоб запобігти нещасним випадкам на воді, дівчина зареєструвала петицію з вимогою перекрити доступ до так званої пішохідної труби через балку. Проголосувати за неї можна ТУТ.

«Обов’язок міської влади убезпечити труби на цьому ставку для городян! Як мінімум – перекрити до них прохід. Інакше трагічні випадки продовжуватимуться один за одним», — йдеться у тексті петиції.

Нагадаємо, дві школярки переходили по трубі через балку Калетіна і впали у воду. Одну дівчинку вдалося витягнути на берег. Патрульні на службовому автомобілі відвезли дитину до тисячки. Тіло 12-річної Кіри за дві години дістали водолази.

February 18, 2022

Пошукаємо?