Справа спаленої Аміни Менго: прийомних батьків засудили до 9 років в’язниці

24 січня у Дзержинському районному суді оголосили вирок у справі спаленої Аміни Менго. Дівчинку взяла на виховання подружня пара Кудрявцевих. У липні 2017 року прийомні батьки заявили в поліцію про зникнення шестирічної Аміни, пізніше її спалене тіло виявили на дні водоймища.

За наругу над тілом дівчинки та надання неправдивих свідчень прокурор просив для Юрія та Тетяни Кудрявцевих 10 років в’язниці кожному.

Прийомний батько Юрій Кудрявцев зізнався, що разом із дружиною вони розчленували та спалили труп дівчинки, потім чоловік склав рештки у сміттєвий пакет, прив’язав до нього шлакоблок та втопив у водоймищі на МОДРі. Пізніше подружжя повідомило поліцію про зникнення дівчинки, нібито та вийшла з машини, коли вони були на залізничному вокзалі. Кілька днів правоохоронці та волонтери марно розшукували шестирічну Аміну.

Судові розгляди тривали понад чотири роки. Весь цей час подружжя Кудрявцевих залишалося на свободі. 24 січня суд оголосив свій вердикт – 9 років в’язниці. 

Тетяну та Юрія визнали винними у злочинах за частиною 3 статті 297 (Наруга над тілом загиблого) та частини 2 статей 283 та 284 (Завідомо неправдиві свідчення) Кримінального кодексу України.

Двох неповнолітніх рідних дітей Кудрявцевих вилучили органи опіки. Бабусі Аміни Менго Еллі Менго присудили мільйон гривень матеріальної компенсації. 

Нагадаємо, сім’я Кудрявцевих, крім Аміни, виховувала шістьох дітей, четверо з яких прийомні. Серед них був брат Аміни Тимур, якого всиновила сім’я з Канади. Рідну матір дітей Ілону Менго суд позбавив батьківських прав.

Рештки дівчинки поховала її рідна бабуся Елла Манго 2 червня 2020-го.

Цього року Аміні Менго могло виповнитися 11 років.

Редакція СВОЇХ підготувала документальний фільм про справу Аміни Менго. У ньому ми покажемо ексклюзивні кадри, в яких батько зізнається, як спалював тіло доньки та топив у водоймі. Підписуйтесь на YouTube канал, щоб не пропустити.

January 24, 2022

Пошукаємо?