У авіакатастрофі в Броварах загинуло керівництво МВС

18 січня у Броварах впав гвинтокрил, на борту якого перебували 9 осіб. Серед загиблих є три члени екіпажу і керівництво Міністерства внутрішніх справ. У Офісі президента повідомили, що вони летіли у відрядження в одну з гарячих точок. 

Денис Монастирський очолював Міністерство внутрішніх справ із липня 2021 року. Родом з Хмельницького, трудову діяльність почав із посади юрисконсульта на «Хмельницькому заводі ковальсько-пресового устаткування «Пригма-Пресс». Працював помічником-консультантом народного депутата, до 2016 року викладав у Хмельницькому університеті управління та права та очолював відділ з питань законотворчості та наукових експертиз.

Брав участь в формуванні Державного бюро розслідувань та обрання керівничого складу місцевих прокуратур.

З 2016 по 2019 рік був експертом з питань реформування правоохоронної та судової систем з Аналітичним центром «Український інститут майбутнього».

З 2019 року по 2021 рік працював народним депутатом від партії «Слуга Народу». голова Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності.

16 липня 2021 року Верховна Рада України призначила Дениса Монастирського на посаду Міністра внутрішніх справ.

У 42-річного загиблого залишилася дружина Жанна Монастирська та двоє синів.

Євгеній Єнін був першим заступником міністра внутрішніх справ. Родом із Дніпра, здобув освіту у Національній академії Служби безпеки України та Українському державному університеті фінансів та міжнародної торгівлі.

Упродовж 2005-2016 років Єнін працював на різних посадах у дипломатичній службі: посольствах України у Молдові та Італії, відділах МЗС країн Південно-Східної Азії та Океанії, Далекого Сходу, Південної Європи, Балкан та Південного Кавказу, Сектору з питань придністровського врегулювання МЗС.

У 2016 році Єнін став заступником генпрокурора України, але звільнився у 2019-му. Наступного року він отримав посаду заступника міністра закордонних справ України, а ще через рік — першого заступника глави МВС.

Загалом Єнін пропрацював на державній службі 23 роки. Має орден «За мужність» ІІІ ступеня та орден «За заслуги» ІІІ ступеня. Одружений, має двох дітей. Йому було 42 роки.

Юрій Лубкович обіймав посаду державного секретаря МВС. Він народився у Тернополі, закінчив Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Протягом 10 років працював на керівних посадах в обласній державній адміністрації, Секретаріаті Кабінету Міністрів України та Апараті Верховної Ради України.

Юрій проходив спеціальні навчальні курси державних управлінців у Секретаріаті уряду Канади та Наньянському Технологічному університеті Сінгапуру.

Державним секретарем Міністерства внутрішніх справ України його призначили у 2021 році. Юрію Лубковичу було 33 роки.

ОНОВЛЕНО:

Загинули члени екіпажу Олександр Василенко, Костянтин Коваленко, Іван Касьянов.

Також у гелікоптері була помічниця Монастирського Тетяна Шутяк, керівник охорони міністра Михайло Павлушко та фотограф Микола Анацький.

На момент виходу матеріалу відомо про 15 загиблих, серед них 3 дітей. 25 людей постраждали, з них 10 – діти.

Редакція СВОЇх висловлює співчуття рідним загиблих. 

January 18, 2023

Пошукаємо?