У День молоді Президент нагородив дітей, які допомагають ЗСУ

12 серпня в Україні вперше відзначають Міжнародний день молоді. Президент та Перша леді привітали хоробрих дітлахів з цим святом та нагородили їх подарунками. Про це повідомляється на офіційній сторінці Володимира Зеленського. 

«Війна забрала в наших дітей дитинство. Їм довелося швидше стати дорослішими. Сьогодні мав честь зустрітись і нагородити тих, хто попри свій юний вік має величезну сміливість. Далеко не всі дорослі здатні робити те, що зробили вони, щоб допомогти іншим. Їхні історії справді вражають і надихають», – зауважив Володимир Зеленський. 

Максим Бровченко з Бердянська малює картини, а зароблені гроші надсилає на допомогу для ЗСУ.

Сашко Гуцал із Бучі піклувався про молодшу сестричку та двох братів під час окупації. Виходив на пошуки харчів і води. 

Єгор Шемет із Чернігівщини разом із бабусею місяць ховався в погребі. Хоче допомогти одужати старшому брату, який злякався вибухів і перестав говорити. Також мріє відремонтувати будинок, який пошкодили окупанти.  

Гліб Бондаренко з Харкова потрапив під ворожий ракетний обстріл біля житлового будинку. Цього року планував вступати до харківського «Кадетського корпусу», а згодом – до Національної академії СБУ.

Андрій Покраса з Київщини разом із батьком за допомогою дрона відстежував рух окупантів і передавав координати українським військовим.

Давид Понуляк із Запоріжжя займається козацьким бойовим мистецтвом «Спас». Хоче бути сильним, як тато, щоб у майбутньому захищати Батьківщину.  

Данило Сергєєв із Маріуполя з перших днів повномасштабної війни піклувався про людей старшого віку – приносив у підвали воду та їжу, готував у дворі. Допоміг чоловікові та його доньці вибратися зі зруйнованого будинку і надав першу медичну допомогу. 

Іринка Васильєва з Рівного втратила на війні тата і дядька. Власноруч виготовляє віночки і продає їх. Назбирала вже 7 тисяч євро. На ці кошти разом із мамою придбала два тепловізори та автомобіль для ЗСУ. 

August 12, 2022

Пошукаємо?