У Дніпрі затримали серійного маніяка, одна з його жертв – дитина. Обережно, фото!

Шокуюча історія трапилася у Дніпрі. Поліція затримала серійного маніяка. Виявилося, що у серпні він вбив 13-річного хлопця, півроку тому – 64-річного чоловіка, а у 2020 розчленив тіло свого родича та викинув його останки у водойму.

У серпні 2022 року у Дніпрі по вулиці Юності знайшли труп 13-річного підлітка. Тіло знаходилося у ліжку у власному будинку жертви. На спині в хлопця були ножові поранення, крім того рани були у районі живота, ключиці та шиї.

Поліцейським вдалося затримати вбивцю через два місяці – 17 жовтня. Тоді ж виявилося, що 59-річний чоловік скоїв не один тяжкий злочин. Декілька років тому він вбив свого родича, розчленив його тіло, а останки скинув у водойму.

Також, на думку слідства, дніпровський маніяк причетний до вбивства 64-річного чоловіка, якого шукали вже півроку. Цій жертві підозрюваний наніс десять ножових ударів. Тіло знайшли у ямі в одному з гаражів.

Джерела СВОЇх кажуть: кількість жертв маніяка може виявитися більшою. Зараз поліцейські проводять експертизи та перевіряють інформацію щодо інших ймовірних постраждалих осіб від рук затриманого.

Читайте також: у Кривому Розі чоловік зарізав дружину і власну доньку. 

October 24, 2022

Пошукаємо?