У Дніпрі затримали чоловіка після зґвалтування та вбивства 11-річного хлопчика
Дитину вважали зниклою безвісти з вечора 26 травня. Тіло хлопчика виявили у закинутій будівлі в Дніпрі. Підозрюваного у вбивстві затримали правоохоронці. Попередньо, жертва і нападник були знайомі. Про це повідомили у поліції та прокуратурі Дніпропетровської області.
За даними слідства, 27 травня близько 12:30 40-річний чоловік привів дитину у закинуту будівлю, зв’язав, зґвалтував та задушив.
Ввечері того ж дня до поліції надійшло повідомлення про зникнення дитини. Хлопчика востаннє бачили вдень 26 травня. А ввечері у день зникнення він подзвонив бабусі та сказав, що залишиться ночувати у товариша, але так до нього і не потрапив.
Під час розшуку правоохоронці встановили 40-річного чоловіка, раніше судимого за аналогічні злочини. 28 травня о 10:00 в закинутій будівлі виявили тіло дитини зі зв’язаними за спиною руками та слідами насильницької смерті.
Затриманому готуються вручити підозру в умисному вбивстві та обрати запобіжний захід.






