У дитсадки та школи Саксаганського району закупили макарони майже по 72 гривні за кілограм

Інформація про це з’явилася на сайті закупівель Prozorro. Тендер на макаронні вироби оголосив відділ освіти Саксаганського району ще наприкінці листопада. Через місяць було визначено переможця. Ним виявилася фірма «Агроном-КР».

В аукціоні брали участь кілька компаній. Підприємиця Мірошниченко Олена Валеріївна запропонувала лояльнішу суму: 1 933 333,60 грн за 32824 кг макаронних виробів. Якби Саксаганський відділ освіти обрав співпрацю із цією підприємицею, то кілограм макаронів обійшовся б у 58 грн 90 копійок. Проте пропозиція Мірошниченко була відхилена.

Торги виграла фірма «Агорном-КР», запропонувавши суму майже на 20% вищу, ніж їх конкурент: 2 356 763,20 грн. Або ж 71 грн. 80 копійок за кілограм макаронів. З відкритих джерел ми дізналися, що компанія зареєстрована на підприємця Вадима Момота, чиї фірми часто стають переможцями торгів, особливо у Саксаганському районі. За три роки «Агроном-КР» натендерило на 57,8 млн. грн.

Читайте також: при реконструкції «Богатиря» місто забуло про людей з інвалідністю, на переоснащення басейну планують витратити ще 32 мільйони гривень

January 15, 2022

Пошукаємо?