У Херсоні окупанти зламали літній журналістці хребет за відмову здати український паспорт

На блокпості в Херсоні росіяни зламали 70-річній Тетяні Антонюк хребет через те, що вона відмовилася здати український паспорт. Також окупанти тяжко побили журналістку.

Як розповіли медики, жінка ледве змогла доповзти до машини та втекти з блокпоста. На евакуаційному потязі вона дісталася Львова, де її госпіталізували до лікарні Святого Луки.

«Обстеження показало перелом хребта та сильні забої голови. Жінка частково втратила слух і не могла рухатись без сторонньої допомоги. Щоб Тетяна ходила, нашим нейрохірургам довелося ввести у зламану ділянку хребта спеціальний кістковий елемент», – розповіли медики.

Лікарі стверджують, що до травня Тетяна Антонюк категорично відмовлялася залишити окупований Херсон. Виїхати вона вирішила лише після довгих умовлянь чоловіка, який служить у ЗСУ. Дорогою жінка натрапила на блокпост окупантів, де вони й побили її за відмову здати український паспорт.

Зараз жінка швидко йде на одужання. Каже, що довго відлежуватись не збирається і скоро повернеться до волонтерства, яким займалася до поранення.

June 25, 2022

Пошукаємо?