У Кривому Розі для військовослужбовців 17 танкової бригади запустили онлайн систему звернень

За наказом командира криворізької 17 танкової бригади була створена онлайн система звернень. Тепер кожен військовий та член його сімʼї може створити звернення або скаргу з будь-якого питання. Вже десятки бійців та їхні дружини скористалися цією системою.

Відтепер всі, хто з тих чи інших причин мають питання до керівництва 17-ї танкової, можуть бути почутими онлайн. Всі запити будуть розглянуті безпосередньо командиром або підлеглими начальниками служб.

Обіцяють, що на кожне звернення буде надана відповідь. Адже система розрахована на прискорення вирішення болючих питань для військовослужбовців, вирішення яких зазвичай затягується на місяці.

Як подати звернення?
– можна це зробити самостійно через сайт бригади: https://17otbr.com

або через оператора Call-центру: 098 978 0617

Проте рекомендується самостійно створювати звернення через сайт, що значно прискорює процес вирішення проблеми. У системі онлайн звернень можна подавати будь-які питання, які стосуються служби військових.

Частіше за все звертаються з питань грошового характеру, розшуку зниклих безвісти або уточнення медичних документів. Однак система приймає будь-які звернення, що стосуються служби бійців.

Після подання звернення присвоюється номер, за допомогою якого через сайт ви зможете ознайомитись безпосередньо з відповіддю.

May 3, 2023

Пошукаємо?